Atribuită
Cumpărare directă
Masca unica folosinta 3 straturi, 50buc/cut 11374-C50 cut 21 Manusi din latex, pudrate, 100buc/set, marimea L 3432-l cut 2 Manusi din latex, pudrate, 100buc/set, marimea M 3432-m cut 3 Manusi din latex, pudrate, 100buc/set, marimea S 3432-s cut 1 Termometru fara contact, digital, cu infrarosu, pentru frunte si obiecte, Damily 2424 buc 1 Dispenser sapun lichid, plastic, 1000ml (S6) 3103 buc 20
- Număr anunț
- DA25570504
- Autoritate contractantă
- Scoala gimnaziala"GEORGE ENESCU" Navodari (CUI 4700970)
- Furnizor / câștigător
- RIK SRL (CUI 1889794)
- Cod CPV
- 18143000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.231,36 RON
- Valoare atribuită
- 4.231,36 RON
- Data publicării
- 06.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 08.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.