Atribuită
Cumpărare directă
APROV . PT. BSMIL NEC. 7708/30.04.2020 Pipeta gradata 1ml B 10*6=60 HR1100141 Pipeta gradata 2ml AS marcaj maro zero la varf certif lot 0.02 tol 0.01ml 10*13=130 HR1100153 Pipeta gradata 5ml AS marcaj maro zero la varf certif lot 0.05 tol 0.03ml 10*15=150 Pipeta gradata 10ml clasa A Glassco12520204 10*11=110 Erlenmeyer 250ml GL Simax VTR632417106250 20*10=200 Biureta 50ml AS automata Pellet RS lateral rob interm Schellbach 0.1 TK632438286725 2*330=660 Cilindru gradat 100ml A FI baza hex gr albastra Glassco636113820204 10*18=180 Para biureta automata 5*28=140 Berzelius 100ml TPX grad albastra K1722 5*16=80
- Număr anunț
- DA25584065
- Autoritate contractantă
- AQUABIS BISTRITA-NASAUD (CUI 566787)
- Furnizor / câștigător
- NORDIC CHEMICALS SRL (CUI 31878614)
- Cod CPV
- 33793000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.710 RON
- Valoare atribuită
- 1.710 RON
- Data publicării
- 08.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 08.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.