Atribuită
Cumpărare directă
achizitie birotica si tonere: Flacon cerneala Epson 101 Black T03V14A buc 3 Flacon cerneala Epson 101 Magenta T03V34A buc 1 Flacon cerneala Epson 101 Cyan T03V24A buc 1 Flacon cerneala Epson 101 Yellow T03V44A buc 1,Perforator de birou 2perf 40coli buc 1 Clipsuri metalice negre, 19mm, 12buc/cutie cutie 4 Clipsuri metalice negre, 32mm, 12buc/cutie cutie 6 Clipsuri metalice negre, 41mm, 12buc/cutie cutie 4 Decapsator standard buc 1 Separator din carton, 10x23cm, 100buc/set set 1 Marker permanent, varf rotund 1.5-2.5mm, Pelikan 407F, negru buc 6 Textmarker varf lat, Pelikan 490, galben buc 6 Radiera pentru creion, alba, ovala, Herlitz Speck buc 4 Creion mecanic 0.7mm, Rotring Tikky buc 4 Mine creion 0.7mm, 20buc/cut cutie 10 Pix cu mecanism, Aihao 567, mina X20, albastru buc 15 Pix cu mecanism, Aihao 567, mina X20, rosu buc 8 Pix cu mecanism, Aihao 567, mina X20, negru buc 4 Set 3 tavite de birou, Q-Connect set 2 Ascutitoare simpla, Centrum buc 1 Sfoara bumbac, 100g / ghem buc 4 Alonje plastic de mare capacitate, 20buc/set set 3 Etichete pentru biblioraft, din carton, 48x190mm, 10buc/set set 75 Etichete pentru biblioraft, din carton, 28x190mm, 10buc/set set 25 Alonje plastic (3,8x15cm), 25buc/set set 2 Baterii alcaline High Energy LR6(AA), 1,5V, 2600mAh, 4buc/blister, Varta set 1 Pix corector, varf metalic, 7ml buc 4 Banda corectoare 5mmx8m, Pelikan Fancy Roller buc 10 Registru A4, 100 file, dictando, Eco buc 4 Registru A4, 100 file, matematica, Eco buc 4 Dosar carton cu sina A4
- Număr anunț
- DA25573558
- Autoritate contractantă
- Comuna Peciu Nou (CUI 4358207)
- Furnizor / câștigător
- RIK SRL (CUI 1889794)
- Cod CPV
- 30192112-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.151,33 RON
- Valoare atribuită
- 1.151,33 RON
- Data publicării
- 06.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.