Atribuită Cumpărare directă

Se vor presta servicii de inlocuire corpuri de iluminat, inlocuire panouri de comanda si control, in... mai departe

Număr anunț
DA25578756
Autoritate contractantă
Municipiul Salonta (CUI 4593423)
Furnizor / câștigător
ELESAL SRL (CUI 16376681)
Cod CPV
71318100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
17.000 RON
Valoare atribuită
17.000 RON
Data publicării
07.05.2020 00:00
Data finalizării
08.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.000 RON

din 17.000 RON estimat