Atribuită
Cumpărare directă
Mobilier caserie - 3 posturi 1 Birou de lucru -cu blat din PAL melaminat de 36 mm gr, - cu 2 sertare cu sine pe role , cu yala - suport inalt pt UC , dim -1200*600*800h - 3 buc x 2,415.00 lei/buc = 7,245.00 lei 2 Tejghea servire - placare perete+ blat , din MDF vopsit si PAL melaminat de 18 mm gr , dim 3720*300*1200 h 1 buc x 2,345.00 lei/buc = 2,345.00 le
- Număr anunț
- DA25538564
- Autoritate contractantă
- VITAL S.A. BAIA MARE (CUI 9710087)
- Furnizor / câștigător
- SILK CONTACT SRL (CUI 4422970)
- Cod CPV
- 39100000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.590 RON
- Valoare atribuită
- 9.590 RON
- Data publicării
- 29.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.