Atribuită Cumpărare directă

Iodura de potasiu EMSURE® ISO,Reag. Ph Eur -cod 1050430250 Merck

Număr anunț
DA25595827
Autoritate contractantă
Directia de Sanatate Publica Gorj (CUI 11334847)
Furnizor / câștigător
CHIMWEST SRL (CUI 23764546)
Cod CPV
33696500-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.490 RON
Valoare atribuită
2.490 RON
Data publicării
11.05.2020 00:00
Data finalizării
12.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.490 RON

din 2.490 RON estimat