Atribuită Cumpărare directă

HARTIE EKG ROLA 50MM PENTRU DEFIBRILATOR NIHON KOHDEN Foromat rola 50 mm latime Calitate superioara Produsul prezinta certificate de calitate si conformitate

Număr anunț
DA25578987
Autoritate contractantă
Spitalul Judetan de Urgenta "Mavromati" Botosani (CUI 4557951)
Furnizor / câștigător
MEDCLAS TRADING SRL (CUI 17149792)
Cod CPV
22993200-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.945 RON
Valoare atribuită
3.945 RON
Data publicării
07.05.2020 00:00
Data finalizării
08.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.945 RON

din 3.945 RON estimat