Atribuită
Cumpărare directă
Kit de detectie GeneFinder COVID-19 Plus RealAmp Kit ( 100 teste/kit) – 6 buc. Termen de maxim de livrare: 08.05.2020. Termenul de valabilitate al produselor: minim 6 LUNI de la data livrarii la DSP Bistrita-Nasaud. Produsele trebuie: sa detina marcajul european de conformitate CE; sa fie insotite de certificate de conformitate CE; sa fie insotite de de certificat de calitate. Se prezinta in ambalajul original al productorului. Produsele au fost solicitate si prin e-mail-ul transmis azi d-nei Beatrice Stroie in aceasta dimineata deoarece aplicatia SICAP nu a functionat.
- Număr anunț
- DA25576137
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE SANATATE PUBLICA BISTRITA-NASAUD (CUI 11320086)
- Furnizor / câștigător
- COMPANIA NATIONALA UNIFARM SA (CUI 11653560)
- Cod CPV
- 33696500-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 23.240,52 RON
- Valoare atribuită
- 23.240,52 RON
- Data publicării
- 07.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.