Atribuită Cumpărare directă

teava laminata D21,3x2,6 mm P265 =264 ml x 9,25 = 2442 lei electrozi sudura suoertit D2,5mm = 4 pachete = 18 kg x 11,90 = 214,20 lei sarma sudura in bagete D2,4 mm = 2 pachete = 9 kg x 19 = 171 lei TOTAL = 2827,20 LE

Număr anunț
DA25572443
Autoritate contractantă
INSTITUTUL DE PSIHIATRIE "SOCOLA" IASI (CUI 4541165)
Furnizor / câștigător
METAROM TRADING SRL (CUI 15983626)
Cod CPV
44334000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.827,20 RON
Valoare atribuită
2.827,20 RON
Data publicării
06.05.2020 00:00
Data finalizării
08.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.827,20 RON

din 2.827,20 RON estimat