Atribuită
Cumpărare directă
Hartie copiator A4 Briliant Orig./ Yellow/IK 80g Top 5 2 Biblioraft pl. 7.5cm cu colt metalic Buc 10 3 Folie protectie A4 Noki/Daco 100/set set 1 4 Dosar PVC Buc 50 5 Dosar simplu color Buc 50 6 Capse 24/6 Kangaro 1000b/cutie Buc 3 7 Agrafe 78 50b/cut Evo Buc 1 8 Agrafe birou 25/28mm Evo Buc 3 9 Fluid corector Stanger cu burete set 1 10 Pix Pensan My Tech/Color Buc 3 11 Scotch 24x66 tr.optima Buc 1 12 Perforator EVO 100 coli Buc 1
- Număr anunț
- DA25573416
- Autoritate contractantă
- ORASUL PREDEAL (CUI 4580423)
- Furnizor / câștigător
- VALDORIS COM SRL (CUI 11527180)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 363,70 RON
- Valoare atribuită
- 363,70 RON
- Data publicării
- 06.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.