Atribuită
Cumpărare directă
Mikrozid AF Liquid - Dezinfectant rapid utilizat prin pulverizare, pentru suprafetele dispozitivelor medicale, obiectelor de inventar si orice alte suprafete mici. Domeniul de utilizare: institutii sanitare, inclusiv cele de profil stomatologic. Spectru larg de actiune. Dezinfectie pe baza de alcool in toate domeniile cu un risc ridicat de infectie si unde se cere timp de contact scurt. Solutie gata preparata, uscare rapida fara a lasa urme. Ambalaje disponibile : canistra 10 litri. Produs BIOCID avizat de Ministerul Sanatatii. Producator : Schulke & Mayr GmbH Germania. Pret: /canistra 10 litri. Produsele trebuie sa fie insotite de Fisa Tehnica, Declaratie/certificat de conformitate si aviz MS, Lipsa documentelor solicitate poate duce la returnarea marfi. PREZENTA TINE LOC DE COMANDA FERMA
- Număr anunț
- DA25606400
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC "IOAN LASCAR" COMANESTI (CUI 4353056)
- Furnizor / câștigător
- INTERCOOP SRL (CUI 4275950)
- Cod CPV
- 24455000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.400 RON
- Valoare atribuită
- 2.400 RON
- Data publicării
- 12.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.