Atribuită Cumpărare directă

Stick memorie 32GB USB Flash Drive Serioux 32 GB DataVault V35, USB 2.0, black, swivel USB Flash Drive Serioux 32 GB DataVault V35, USB 2.0, black, swivel Cod produs: SFUD32V35 Producator: SERIOUX Garantie: 24 luni Capacitate USB 32GB Transport gratuit pentru minim 5 buc, sau o comanda cumulata de minim 100 lei + tva , sau cumulat cu alte comenzi. asd15l

Număr anunț
DA25585902
Autoritate contractantă
Universitatea de Medicina, Farmacie, Stiinte si Tehnologie " George Emil Palade" din Targu Mures (CUI 4322742)
Furnizor / câștigător
INFOCENTER S.R.L. (CUI 16474833)
Cod CPV
30233180-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
121,85 RON
Valoare atribuită
121,85 RON
Data publicării
08.05.2020 00:00
Data finalizării
11.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

121,85 RON

din 121,85 RON estimat