Atribuită Cumpărare directă

SERVICII DE REPARARE MANOPERA: REPROGRAMARE CALCULATOR INJECTIE+LUCRARI ELECTRICE 4.8H X 88.24 LEI DR FILTRU MOTORINA 0.6H X 88.24 LEI PIESE: FILTRU MOTORINA 1BUC X 86.40 LEI TOTAL SERVICII: 669.82 LEI

Număr anunț
DA25578168
Autoritate contractantă
UM 0586 Miercurea Ciuc (CUI 4367825)
Furnizor / câștigător
MIDA SRL (CUI 6682144)
Cod CPV
50112100-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
669,82 RON
Valoare atribuită
669,82 RON
Data publicării
07.05.2020 00:00
Data finalizării
08.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

669,82 RON

din 669,82 RON estimat