Atribuită
Cumpărare directă
Continut: 986000 TENCELL CUVETTES 10800 buc/cut 1 x 2280 Dcont-N/6 Duna Cont N Human 5 ml 2 x 59 Dcont-P/6 Duna Cont P Human 5 ml 2 x 62 616663 UREE UV LICHID STABIL, 120mL 2 x 28.50 617663 HDL COLESTEROL DIRECT LICHID STABIL,1x60 ml 1 x 233 216263 GOT-TRANSAMINAZA ASAT LICHID STABIL, 120mL 2 x 41 210223 FOSFATAZA ALCALINA, 125 mL 1 x 54 020956 DILUENT CONCENTRATE SET 4X100ML 0.5 x 316
- Număr anunț
- DA25581862
- Autoritate contractantă
- SPITAL ORASENESC TG LAPUS (CUI 3695247)
- Furnizor / câștigător
- CLINI LAB SRL (CUI 3102218)
- Cod CPV
- 33696500-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.106 RON
- Valoare atribuită
- 3.106 RON
- Data publicării
- 08.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.