Atribuită Cumpărare directă

Masina de tuns gazonul electrica DENZEL 966077, 1.2KW, latime taiere 32, cos 30L, 3 trepte taiere

Număr anunț
DA25606816
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR1 RIMNICELU (CUI 28278253)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
39711430-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
252,02 RON
Valoare atribuită
252,02 RON
Data publicării
12.05.2020 00:00
Data finalizării
13.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

252,02 RON

din 252,02 RON estimat