Atribuită Cumpărare directă

TRUSA STANDARD DE PRELEVAREA A MOSTRELOR BIOLOGICE IN AGRESIUNI SEXUALE- conform HOTARARII CONSILIULUI SUPERIOR DE MEDICINA LEGALA - NR. 6 /23.06.2017 Trusa a primit avizul CONSILIULUI SUPERIOR DE MEDICINA LEGALA - Hotararea Nr. 4 din 18.09.2017

Număr anunț
DA25587368
Autoritate contractantă
INSTITUTUL DE MEDICINA LEGALA CLUJ NAPOCA (CUI 13708611)
Furnizor / câștigător
ALPHA HIPOMED SRL (CUI 30051812)
Cod CPV
33954000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.410 RON
Valoare atribuită
1.410 RON
Data publicării
08.05.2020 00:00
Data finalizării
08.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.410 RON

din 1.410 RON estimat