Atribuită Cumpărare directă

Switch T1600G-52PS(TL-SG2452P) TP-Link T1600G-52PS PoE+ 48 port 100/1000, 4-Port SFP Smart Switch

Număr anunț
DA25586868
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE DEZVOLTARE IN INFORMATICA - ICI (CUI 2785503)
Furnizor / câștigător
QUARTZ MATRIX SRL (CUI 5150840)
Cod CPV
32420000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.435,16 RON
Valoare atribuită
3.435,16 RON
Data publicării
08.05.2020 00:00
Data finalizării
11.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.435,16 RON

din 3.435,16 RON estimat