Atribuită
Cumpărare directă
Pachet materiale diverse: 00608121 3663602997665 LAMINAT 8MM AC4 GLADSTONE 1.996MARO 71 Buc 100865260 3663602924074 IZOLATOR PARCHET 2MM 1X25M 6 Buc 100868748 3663602530756 PLINTA PVC SLIM FAG 45X2.200MM 37 Buc 100868749 3663602530763 COLT INT PLINTA PVC FAG 2 BUC 8 Buc 100868750 3663602530770 COLT EXT PLINTA PVC FAG 2 BUC 4 Buc 100868751 3663602530787 SET 2 BUC TERMINATII PLINTA PVC FAG 5 Buc 100868752 3663602530794 SET 2 PRELUNGIRI PLINTA PVC FAG 9 Buc 100867865 3663602662440 BATERIE ADRA LAVOAR 10 Buc 100872838 5949034942670 SIFON FLEXIBIL D 40 10 Buc
- Număr anunț
- DA25585748
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA HOMORODU DE MIJLOC (CUI 17339649)
- Furnizor / câștigător
- BRICOSTORE ROMANIA S.R.L. (CUI 14328360)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.431,08 RON
- Valoare atribuită
- 4.431,08 RON
- Data publicării
- 08.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.