Atribuită
Cumpărare directă
Dezinfectie periodica pentru 4 saptamani, dupa cum urmeaza: - 975.70 mp x 4 operatii = 3902,80 mp - 1 operatie pe saptamana respectiv 8, 15, 22, 29 mai - 62.59 x 16 operatii = 1001,44 mp - 8 operatii (zilnic in zilele lucratoare in perioada 11 mai - 4 iunie) TOTAL 4904.24 mp Operatiile vor fi efectuate la sfarsitul programului L-J ora 16.30, vineri ora 14.30
- Număr anunț
- DA25587762
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA (CUI 37581018)
- Furnizor / câștigător
- DOUBLE D SERVCOM SRL (CUI 15452047)
- Cod CPV
- 90921000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.353,92 RON
- Valoare atribuită
- 2.353,92 RON
- Data publicării
- 08.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.