Atribuită
Cumpărare directă
DEZINFECTANT DETERGENT MULTIFUNCTIONAL 750ML BUC 10 DEZINFECTANT FRESH 5L ZAFFA BACTISEPT BUC 10 DEZINFECTANT GEL 300ML HYGIENIUM BUC 40 MASCA U.F. BUC 1000 DOZATOR SAPUN LICHID 1000ML BUC 8 MANUSI LATEX 100/set set 20 PROSOP ZZ BUC 20 HARTIE IGIENICA 3 STR 10ROLE/SET set 10 PROSOP BUCATARIE 2 STR 100m BUC 20 USCATOR MAINI BUC 4 COVOR ANTIBACTERIAN DK450B BUC 5 COVOR USA BUC 4 TERMOMETRU DIGITALBUC 1 CLOR ACE FRESH 2L BUC 10 DETARTRANT NUFAR BUC 10 SAPUN LICHID 0.400 ml BUC 10 SAPUN LICHID 5L BUC 5 HARTIE IGIENICA 2 STR.ROZ BAX 5
- Număr anunț
- DA25581711
- Autoritate contractantă
- LICEUL CU PROGRAM SPORTIV FOCSANI (CUI 4350416)
- Furnizor / câștigător
- OFFICE MAX SRL (CUI 13791055)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.202,75 RON
- Valoare atribuită
- 11.202,75 RON
- Data publicării
- 07.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 08.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.