Atribuită
Cumpărare directă
OFERTA SPECIALA / CEL MAI BUN PRET DIN SEAP ! Seringa 20ml cu ac EUROMED, din 3 parti (cu garnitura), DE FOARTE BUNA CALITATE, cu ac G21(0,80x40mm), cu marca CE si ISO, ambalate 1 buc/blister, 50 buc/cut, 600 buc/bax. Producatorul este certificat ISO si are traditie in productia de seringi si alte produse medicale ! Societatea noastra este certificata ISO si este importatorul direct al acestui produs.Pentru informatii suplimentare despre produse sau preturi, va rugam sa ne contactati pe tel. 0372/715.678, tel. 0735/549.323, tel/fax : 021.231.94.50 si 021.231.94.51 sau pe email : produse.euromed@gmail.com . Va multumim.
- Număr anunț
- DA25588674
- Autoritate contractantă
- Serviciul de Ambulanta Judetean Galati (CUI 7465720)
- Furnizor / câștigător
- ALPHA NED 2000 EXIM SRL (CUI 13393416)
- Cod CPV
- 33141310-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 580 RON
- Valoare atribuită
- 580 RON
- Data publicării
- 08.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.