Atribuită Cumpărare directă

PACHET OBIECTE DE INVENTAR necesar pentru Centrul cultural Corni, compus din: 8052205 SCAUN BIROU LA-899H-1 1,00 BUC 1031325 DERULATOR 4PR H05RR-F 3X1,5MMP 25M 10311 1,00 BUC 1009413 ASPIR. USCAT/UMED NT 27/1 1.428-500.0 1,00 BUC

Număr anunț
DA25626286
Autoritate contractantă
COMUNA CORNI (CUI 3748503)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.463,86 RON
Valoare atribuită
1.463,86 RON
Data publicării
15.05.2020 00:00
Data finalizării
18.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.463,86 RON

din 1.463,86 RON estimat