Atribuită Cumpărare directă

LAVETE MICROFIBRA disponibil in 4 culori albastru galben verde rosu Lavete din microfibra, 30x40 , diverse culori, utile pentru impartirea pe culori a lavetelor pentru curatenie; putere mare de curatare, chiar si fara solutii speciale; curata doar cu apa. Protejeaza texturile curatate, nu zgarie, nu lasa scame.

Număr anunț
DA25586531
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC PANAIT SIRBU (CUI 4316295)
Furnizor / câștigător
BIOFARM DISTRIBUTION SRL (CUI 33043458)
Cod CPV
39525800-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
21.434 RON
Valoare atribuită
21.434 RON
Data publicării
08.05.2020 00:00
Data finalizării
11.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

21.434 RON

din 21.434 RON estimat