Atribuită
Cumpărare directă
Punga / Pungi pentru sterilizare, autosigilante / autoadezive 190x330 mm(3buc X 94.50=283.50) Punga / Pungi pentru sterilizare, autosigilante / autoadezive 300x400mm(1buc X 177=177) Punga / Pungi pentru sterilizare, autosigilante / autoadezive 250x400 mm(1buc X 139=139) PREZENTA TINE LOC DE COMANDA FERMA
- Număr anunț
- DA25617256
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL TURNU MAGURELE (CUI 4568152)
- Furnizor / câștigător
- EPRUBETA FARM SRL (CUI 11171693)
- Cod CPV
- 33198200-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 460,50 RON
- Valoare atribuită
- 460,50 RON
- Data publicării
- 14.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.