Atribuită Cumpărare directă

Prezentare: Ser uman reactiv pentru anticorpi IgG si IgM anti Treponema pallidum si anticorpi non treponemici (reagine). VIROTROL SYPHILIS LR A este destinat utilizarii ca material de control necaracterizat pentru metodele de diagnostic in vitro calitative utilizate la determinarea anicorpilor clasele G si M anti Treponema Pallidum precum si anticorpi non treponemici (reagine). VIROTROL SYPHILIS TOTAL este destinat uilizarii pentru furnizarea valorii medii necesara in estimarea preciziei metodei si deasemnea pentru detectarea erorilor sistematice pentru metodele specifice de laborator. Stabilitate si stocare: 1. Depozitati reactivii VIROTROL Syphilis Total la frigider intre 2 si 8 0C cand acestia nu sunt utilizati 2. In cazul depozitarii conform instructiunilor, reactivii VIROTROL IV se pot utiliza timp de 60 zile de la data deschiderii. Impachetare: 1 kit = 1 flacon de 4 ml VIROCLEAR este destinat utilizarii in cadrul procedurior pentru asigurarea calitatii, ca material necaracterizat nereactiv. Reactivii VIROCLEAR sunt negativi pentru anticorpi anti - HIV-1, anticorpilor anti - HIV-2, antigen HIV-1 Ag,anticorpi anti HTLV-1, anticorpi anti HTLV-2, anticorpi anti HCV, anticorpi anti-HBc totali si anti HBc IgM, HBsAg, HBeAg, anti – HBe, anticorpi anti-HDV, anticorpi anti CMV , anticorpi clasa G si M anti Treponema Pallidum precum si antigene non-treponemice ( reagine). Reactivii VIROCLEAR sunt constituiti din ser uman si proteine de origine umana, deasemenea continand agenti

Număr anunț
DA25586062
Autoritate contractantă
Centrul de Transfuzie Sanguina a Mun.Bucuresti (CUI 8539362)
Furnizor / câștigător
DIALAB SOLUTIONS SRL (CUI 23818271)
Cod CPV
33696500-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.500 RON
Valoare atribuită
8.500 RON
Data publicării
08.05.2020 00:00
Data finalizării
11.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.500 RON

din 8.500 RON estimat