Atribuită Cumpărare directă

Materiale necesare irigării terenului de la arena sportivă din localitatea Ciacova. Achiziția publică s-a inițiat în baza Referatului de neesitate Nr.3456/13.05.2020.

Număr anunț
DA25616772
Autoritate contractantă
Primaria Oras Ciacova (CUI 4483889)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
45232121-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
466,66 RON
Valoare atribuită
466,66 RON
Data publicării
14.05.2020 00:00
Data finalizării
15.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

466,66 RON

din 466,66 RON estimat