Atribuită Cumpărare directă

kit extractie automata ARN viral COVID 19, kit x 48 teste, produs insotit la livrare de declaratie de conformitate, certificat de calitate pe lot, marca CE

Număr anunț
DA25605346
Autoritate contractantă
Directia de Sanatate Publica Buzau (CUI 11287265)
Furnizor / câștigător
DIALAB SOLUTIONS SRL (CUI 23818271)
Cod CPV
33141625-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.640 RON
Valoare atribuită
1.640 RON
Data publicării
12.05.2020 00:00
Data finalizării
13.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.640 RON

din 1.640 RON estimat