Atribuită Cumpărare directă

Denumire: Hard disk WD Black 2TB SATA-III 7200 RPM 64MB WD2003FZEX Cod producator: WD2003FZEX Garantie de conformitate: 24 luni Interfata SATA-III Capacitate 2 TB Buffer 64 MB Viteza 7200 RPM Form factor 3.5 inch

Număr anunț
DA25638746
Autoritate contractantă
Universitatea din Bucuresti (CUI 4505502)
Furnizor / câștigător
BLUE IT SOLUTIONS SRL (CUI 34450158)
Cod CPV
30233132-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
530 RON
Valoare atribuită
530 RON
Data publicării
18.05.2020 00:00
Data finalizării
20.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

530 RON

din 530 RON estimat