Atribuită Cumpărare directă

Servicii sociale cu cazare pentru persoane adulte cu diferite tipuri de dizabilitati domiciliate domiciliate in sector 3, conform cerintelor din caietul de sarcini.

Număr anunț
DA25631708
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI SECTOR 3 (CUI 16762836)
Furnizor / câștigător
FUNDATIA FARA (CUI 33553562)
Cod CPV
85311200-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
27.720 RON
Valoare atribuită
27.720 RON
Data publicării
15.05.2020 00:00
Data finalizării
16.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

27.720 RON

din 27.720 RON estimat