Atribuită Cumpărare directă

Separatoare toalete din PVC cu panel alb. Dimensiuni 1200 x 2100 Numar bucati 6

Număr anunț
DA25634991
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL SACELE (CUI 4317665)
Furnizor / câștigător
DASTERM SRL (CUI 15335411)
Cod CPV
45421000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.480,52 RON
Valoare atribuită
2.480,52 RON
Data publicării
18.05.2020 00:00
Data finalizării
22.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.480,52 RON

din 2.480,52 RON estimat