Atribuită
Cumpărare directă
REZERVOR INALTIME FARA CAPAC S BUC 1.00*50.34 6984000017913 ROBINET FLOTOR F 2 ALAMA BUC 1.00*25.21 6984000013007 RACORD FLEXIBIL APA 40 CM BUC 3.00*7.98 6900000000076 SET DIBLU+SURUB 8 BUC 1.00*1.43 5998607361516 CLEMA PT.TEAVA CUPRU 15/1 BUC 4.00*0.17 6984000025420 CONECTOR 16-3/8 I-E NTM BUC 2.00*7.98 6984000038338 COT ALAMA 3/8 II BUC 3.00*3.28 6984000099940 NIPLU CU HEXAGON 3/8*3/8 BUC 2.00*2.27 6984000015506 COT FILET INT-INT 90 3/8 Z BM BUC 1.00*2.10
- Număr anunț
- DA25624768
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC C.F. CLUJ (CUI 4288349)
- Furnizor / câștigător
- DENNVER COMIMPEX SRL (CUI 6099702)
- Cod CPV
- 39715300-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 134,03 RON
- Valoare atribuită
- 134,03 RON
- Data publicării
- 14.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.