Atribuită Cumpărare directă

Se doreste achizitia: ROLA HARTIE PLOTER 914mmX50m, 80g/mp, DIAMETRU INTERIOR 50mm, alba, mata. Pentru imprimante tip Plotter HP. cantitate =25 BUC. Criteriul de atribuire pretul ce mai scazut. Pretul ofertat va fi franco depozit beneficiar, fara alte taxe sau costuri. Livrarea se va face de ofertant, la SDEE Targoviste, Loc. TARGOVISTE, Aleea Sinaia nr.5 pe baza de COMANDA. Persoana de contact : Constantin Virgil DOBRESCU Tel. 0245205334(0726286572;0722509746) ; adresa de e-mail constantin.dobrescu@distributie-energie.ro (program de lucru L-V 07.30-15.30) Plata cu OP la 30 zile de la receptia marfii la SDEE Targoviste.

Număr anunț
DA25612523
Autoritate contractantă
SOCIETATEA DE DISTRIBUTIE A ENERGIEI ELECTRICE MUNTENIA NORD S.A. (CUI 14506181)
Furnizor / câștigător
VALTEC TRADING SRL (CUI 10959066)
Cod CPV
30197642-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.012,50 RON
Valoare atribuită
1.012,50 RON
Data publicării
13.05.2020 00:00
Data finalizării
14.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.012,50 RON

din 1.012,50 RON estimat