Atribuită
Cumpărare directă
1. Gateway LG 308 LoRaWAN cu 4G - 10 + 1 canale, 868 MHz 2. LoRa Shield - 868mhz 3. LoRa / GPS Shield - 868mhz 4. Ping))) Sensor De Distanță Ultrasonică 5. ADXL335 Accelerometru 3 axe 6. BMP280 I2C/SPI Sensor de Presiune si Altitude 7. TFmini - Modul LiDAR 8. RPLIDAR A1M8 Scaner Laser 9. Arduino Uno Rev3 10.Tracker GPS LGT92-LI Lorawan cu Accelerometru 11. Senzor ritm cardiac AMPED Sen-11574
- Număr anunț
- DA25615835
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
- Furnizor / câștigător
- FATHER EQUIPMENT S.R.L. (CUI 34714713)
- Cod CPV
- 31711500-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.017,27 RON
- Valoare atribuită
- 8.017,27 RON
- Data publicării
- 13.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.