Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de intretinere si reparare sistem de securitate pentru DSP Valcea, anunt ADV1141334 Serviciile de intretinere si reparare system securitate (sistem supraveghere video – 2xDVR stand alone, 13 camere de interior, 8 camere de exterior, sistem alarma efractie Texecom, sistem detectie incendiu JobDetectomat Fire Panel 3400 ) constau in activitati de intretinere si reparatii curente, prin care sa fie asigurata functionarea in parametri normali a instalatiilor, potrivit normativelor in vigoare. 1.Prestarea serviciilor de intretinere si reparare a echipamentelor care fac obiectul prezentului contract prin revizii periodice precum si ori de cate ori apare o defectiune, in vederea asigurarii bunei functionari a acestora. 2.Revizia periodica se efectueaza lunar, la sediul achizitorului si va consta in principal in efectuarea serviciilor de intretinere preventiva. 3.Timpul de raspuns la solicitare este de 4 ore de la primirea sesizarii, iar timpul de rezolvare este de 24 de ore de la constatarea defectiunii. 4.Remedierea defectelor aparute se executa la sediul achizitorului cu aparatura specializata si personal calificat; in cazul in care remedierea defectului presupune folosirea de aparatura de service, echipamentul defect va fi transportat la sediul firmei fiind responsabilitatea noastra pe perioada cat se afla in sediul nostru, pana la restituirea catre achizitor. 5.Cheltuielile de transport sunt incluse in tariful serviciilor de revizie periodica. 6.In cazul in care este ne
- Număr anunț
- DA25621989
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE SANATATE PUBLICA VALCEA (CUI 11286391)
- Furnizor / câștigător
- UNCLE SAM SERVICE SRL (CUI 16099955)
- Cod CPV
- 50610000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.960 RON
- Valoare atribuită
- 3.960 RON
- Data publicării
- 14.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.