Atribuită Cumpărare directă

GRESIE EXTERIOR-INTERIOR,PORT. GRISSA W 29.7/29.7

Număr anunț
DA25624409
Autoritate contractantă
AQUATIM S.A. Timisoara (CUI 3041480)
Furnizor / câștigător
RADOR LC SRL (CUI 19278696)
Cod CPV
44190000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.541,28 RON
Valoare atribuită
1.541,28 RON
Data publicării
14.05.2020 00:00
Data finalizării
14.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.541,28 RON

din 1.541,28 RON estimat