Atribuită
Cumpărare directă
Priza de oxygen cupla DIN, olandez 3/8", niplu 3/8".D12, garniture Teflon D19, curba Cu 90 grd D12 MM, cfurba Cu 90 grd D12 MT, teava Cu medical D8; D12, mufa redusa Cu D12.8 MM, curba Cu 90 grd D8 MT, elemente de asamblare, oxygen, gaz, baghete de sudare, solutie de lipit ffilete...
- Număr anunț
- DA25632261
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii - Spitalul Militar de Urgenta "Dr. Constantin Papilian"Cluj-Napoca (U.M 02454) (CUI 5399442)
- Furnizor / câștigător
- EUROMED APARATURA ELECTRONICA SI TEHNICA MEDICALA SRL (CUI 15652630)
- Cod CPV
- 31224100-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.960,41 RON
- Valoare atribuită
- 1.960,41 RON
- Data publicării
- 15.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.