Atribuită Cumpărare directă

Piatra concasata 0-63 pentru intretinere drumuri comunala si satesti. In valoarea materialului nu este inclus costul transportului.

Număr anunț
DA25617174
Autoritate contractantă
COMUNA ALUNU (CUI 2541363)
Furnizor / câștigător
CAPITRANS SRL (CUI 17097294)
Cod CPV
14210000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
112.000 RON
Valoare atribuită
112.000 RON
Data publicării
14.05.2020 00:00
Data finalizării
15.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

112.000 RON

din 112.000 RON estimat