Atribuită Cumpărare directă

denumire um cantitate pret_unitar valoare HARTIE XEROX A4 TOP 5 14,29 71,45 TONER P1102 BUC 1 46,22 46,22 CORECTOR LICHID NOKI BUC 1 2,94 2,94 PIX ALBASTRU BUC 6 0,84 5,04 BON CONSUM AC TOP 5 7,56 37,8 CAIET SUDENTESC 80FILE,AR BUC 1 3,36 3,36 DOSAR SINA BUC 20 0,42 8,4 TASTATURA CALCULATOR MOUSE BUC 1 54,62 54,62

Număr anunț
DA25623647
Autoritate contractantă
SERVICIUL LOCAL DE UTILITATI PUBLICE ANINA (CUI 32064525)
Furnizor / câștigător
MURARIU SIMONA SRL (CUI 25463965)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
229,83 RON
Valoare atribuită
229,83 RON
Data publicării
14.05.2020 00:00
Data finalizării
15.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

229,83 RON

din 229,83 RON estimat