Atribuită Cumpărare directă

pompa aspiratie sistem umed -pentru 3 utilizatori simultan si 5 alternativ -volum maxim de fluide 16 l/min -putere 1680 W -greutate aproximativ32 kg -nivel zgomot aproximativ 65 dBA -alimentarea monofazata sau trifazata

Număr anunț
DA25643883
Autoritate contractantă
Universitatea de Medicina, Farmacie, Stiinte si Tehnologie " George Emil Palade" din Targu Mures (CUI 4322742)
Furnizor / câștigător
DEXELLENCE PROJECT SRL (CUI 31523689)
Cod CPV
33192400-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.400 RON
Valoare atribuită
15.400 RON
Data publicării
19.05.2020 00:00
Data finalizării
21.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.400 RON

din 15.400 RON estimat