Atribuită Cumpărare directă

1 SR 1957-1:2019 Acustică. Acustică fizică. Terminologie Româna 1 92,79 RON FARA TVA 2 SR 1957-3:2019 Acustică. Acustică în construcții și în transporturi. Terminologie Româna 1 83,7 RON FARA TVA 3 SR EN ISO 3925:2016 Surse radioactive deschise. Identificare şi certificare Engleza 1 71,58 RON FARA TVA Comanda se executa si se livreaza dupa ce se primeste dovada platii

Număr anunț
DA25614018
Autoritate contractantă
AGENTIA NATIONALA PENTRU PROTECTIA MEDIULUI (CUI 16462898)
Furnizor / câștigător
ASOCIATIA DE STANDARDIZARE DIN ROMANIA-ASRO (CUI 11134288)
Cod CPV
22121000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
248,07 RON
Valoare atribuită
248,07 RON
Data publicării
13.05.2020 00:00
Data finalizării
15.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

248,07 RON

din 248,07 RON estimat