Atribuită Cumpărare directă

Switch Mikrotik RB4011IGS+RM L5, 11 Porturi Cleste sertizare Lanberg NT-0104, 0.5-6mm DigitalBox TOOL.BOX punch tool krone/110

Număr anunț
DA25605344
Autoritate contractantă
Consiliul Judetean Dambovita (CUI 4280205)
Furnizor / câștigător
FLAX COMPUTERS SRL (CUI 14639030)
Cod CPV
32420000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.535,18 RON
Valoare atribuită
1.535,18 RON
Data publicării
12.05.2020 00:00
Data finalizării
13.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.535,18 RON

din 1.535,18 RON estimat