Atribuită Cumpărare directă

Cartus original Lexmark E 120 = 1 bucata CARTUS COMPATIBIL 05X CE505X = 1 bucata C2P23AE = 1 bucata DTIG4/64GB = 1 bucata CARTUS COMPATIBIL MS/MX 317, 417, 517, 617 51B2000 = 1 bucata

Număr anunț
DA25601138
Autoritate contractantă
SC CENTRALA ELECTRICA DE TERMOFICARE HIDROCARBURI SA (CUI 26176052)
Furnizor / câștigător
DATASPOT COMPUTERS S.R.L. (CUI 24628046)
Cod CPV
30125110-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
730,25 RON
Valoare atribuită
730,25 RON
Data publicării
12.05.2020 00:00
Data finalizării
13.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

730,25 RON

din 730,25 RON estimat