Atribuită Cumpărare directă

Conform ofertei trimise pe adresa DSVSA Vaslui. Produsele sa fie insotite de Certificat de Calitate si Valabilitate min. 8 luni. Transport gratuit. Acceptul Autoritatii Contractante tine loc de comanda ferma.

Număr anunț
DA25618184
Autoritate contractantă
DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR VASLUI (CUI 7160122)
Furnizor / câștigător
A.M.S. 2000 TRADING IMPEX SRL (CUI 9603757)
Cod CPV
33694000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.874 RON
Valoare atribuită
5.874 RON
Data publicării
14.05.2020 00:00
Data finalizării
18.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.874 RON

din 5.874 RON estimat