Atribuită Cumpărare directă

Hartie prosop monorola de 100m si servetele la cutie de 150 buc

Număr anunț
DA25616247
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare Dezvoltare Medico Militara Cantacuzino (CUI 15203810)
Furnizor / câștigător
INK BIROTICA SRL (CUI 32794252)
Cod CPV
39513200-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
112,35 RON
Valoare atribuită
112,35 RON
Data publicării
14.05.2020 00:00
Data finalizării
19.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

112,35 RON

din 112,35 RON estimat