Atribuită Cumpărare directă

Setul contine: Dezinfectant pentru suprafete, gel igienizant pt maini, manusi nitril, masti protective, alcool sanitar, hartie igienica

Număr anunț
DA25632885
Autoritate contractantă
COMUNA MIRESU MARE (CUI 3627625)
Furnizor / câștigător
PAPER PLACE SRL (CUI 34477900)
Cod CPV
44411000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.545,26 RON
Valoare atribuită
11.545,26 RON
Data publicării
17.05.2020 00:00
Data finalizării
18.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.545,26 RON

din 11.545,26 RON estimat