Atribuită Cumpărare directă

MYYM 3*1.5=55MX2.52, ADEZIV MONTAGE FIX=4BUCX14.29,PLAFONIERA 48W=4BUCX67.23,CANAL CABLU 12*12 ADEZIV=40MX1.68

Număr anunț
DA25613926
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BUZAU (CUI 4055750)
Furnizor / câștigător
SC SIM IMPEX SRL BUZAU (CUI 10929740)
Cod CPV
31681410-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
531,94 RON
Valoare atribuită
531,94 RON
Data publicării
13.05.2020 00:00
Data finalizării
14.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

531,94 RON

din 531,94 RON estimat