Atribuită Cumpărare directă

ervetele antibacteriene 100/pachet - 5 buc x 14.80 lei servetele umede cu capac - 5 buc x 5.11 lei higeea alcool gel 1L - 3 buc x 66.30 lei dezinfectant suprafete tp2 10L - 1 buc x 312. 50 lei sapun lichid 1L antibacterian - 10 buc x 12.50 lei mop 250g - 5 buc x 3.75 lei gel igienizant maini alcool 70%, flacon 0.75L cu pulverizator - 5 buc x 49.00 lei gel igienizant maini alcool 70%, 2x5L - 1 cutie x 478.00 lei masca de fata 3 straturi, 50/cutie - 1 cutie x 140.00 lei manusi unica folosinta latex 100/cutie - 1 cutie x 74.00 lei hartie igienica 2str, 24 role/bax - 10 baxuri x 11.41 lei gel igienizant maini cu alcool 70% flacon 0.40L cu pulverizator - 10 buc x 31.00 lei

Număr anunț
DA25606553
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA MUSETESTI (CUI 29172861)
Furnizor / câștigător
POINT PAPER SRL (CUI 6821978)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.390,80 RON
Valoare atribuită
2.390,80 RON
Data publicării
12.05.2020 00:00
Data finalizării
13.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.390,80 RON

din 2.390,80 RON estimat