Atribuită Cumpărare directă

Pompa volumetrica peristaltica, domeniu de debit: 1 – 1500 ml/h cu increment de 1 ml/h (mod normal), 0,1 – 99,9 ml/h cu increment de 0,1 ml/h (mod micro), acuratete ± 5%, functii speciale (biblioteca cu 50 medicamente, preselectare volum, preselectare timp, calcul de debit, calcul dozaj, bolus manual sau programat), sistem DPS si OCS, baterie inclusa

Număr anunț
DA25605701
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL "SFINTII DOCTORI COSMA SI DAMIAN" RADAUTI (CUI 4327367)
Furnizor / câștigător
FRESENIUS KABI ROMANIA SRL (CUI 3391027)
Cod CPV
33194110-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.500 RON
Valoare atribuită
4.500 RON
Data publicării
12.05.2020 00:00
Data finalizării
15.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.500 RON

din 4.500 RON estimat