Atribuită Cumpărare directă

Demontare corp iluminat stradal - 33 buc Corp iluminat stradal 40w cu suport de sustinere - 33 buc

Număr anunț
DA25602983
Autoritate contractantă
COMUNA CURTUISENI (PRIMARIA COMUNEI CURTUISENI) (CUI 4856066)
Furnizor / câștigător
INTER-PAL SERVICII SRL (CUI 5181536)
Cod CPV
50232100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
23.100 RON
Valoare atribuită
23.100 RON
Data publicării
12.05.2020 00:00
Data finalizării
13.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

23.100 RON

din 23.100 RON estimat