Atribuită Cumpărare directă

1 Galeata 5L BUC 2.00 4.00 8.00 2 Suport pentru transportul produselor de curatenie BUC 3.00 82.00 246.00 3 Clor classic Aro 1L BUC 6.00 2.50 15.00 4 Inalbitor Sano Clor Javel 4L BUC 6.00 11.50 69.00 5 Dezinfectant Igienol Mar 750ml BUC 4.00 16.40 65.60 6 Domestos Pine750ml BUC 14.00 7.50 105.00 7 Hipoclor 1L BUC 18.00 3.80 68.40 8 Dezinfectant Antibac. Hygienium 1L BUC 1.00 170.00 170.00 9 Multicleaner Dezinfectant 1l BUC 10.00 7.00 70.00 10 Dozator Sapun lichid ABS LePapier 800ml BUC 5.00 71.00 355.00 11 Dezinfectant Antibac. Hygienium 1L BUC 4.00 170.00 680.00 12 Sapun lichid Antibacterian 5 L Fabi BUC 1.00 75.00 75.00

Număr anunț
DA25616066
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "TUROCZI MOZES" TARGU SECUIESC (CUI 10876424)
Furnizor / câștigător
ENIBA SRL (CUI 22428912)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.927 RON
Valoare atribuită
1.927 RON
Data publicării
13.05.2020 00:00
Data finalizării
15.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.927 RON

din 1.927 RON estimat